Data Auto

Najlepsze części samochodowe blisko Ciebie!

Tychy

Menu

Nowości

Yanosik oferuje nowe urządzenia

Yanosik oferuje nowe urządzenia

Informujemy o wprowadzeniu do oferty urządzeń Yanosik GTR (system wymiany informacji pomiędzy kierowcami) oraz Flotis Compact (monitorowanie i ochrona floty).

Nowe referencje AT Autoteile, Bugiad, DR Motor, Hattat, Hortum

Nowe referencje AT Autoteile, Bugiad, DR…

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami AT Autoteile, Bugiad, DR Motor, Hattat, Hortum. Pełna lista referencji dostępna jest w załączeniu.

ENEOS Motor Oil

ENEOS Motor Oil

Nowość w ofercie - najbardziej zaawansowana japońska technologia olejów silnikowych. Zobacz katalog produktów olejów ENEOS.

Gumowe maty do bagażnika marki Frogum

Gumowe maty do bagażnika marki Frogum

Informujemy o wprowadzeniu do oferty gumowych mat do bagażnika marki Frogum. Maty do bagażnika, wysokiej jakości dopasowane są do konkretnego modelu samochodu, bardzo dobrze chronią powierzchnię bagażnika przed zabrudzeniem.

Produkty do detailingu TENZI

Produkty do detailingu TENZI

Informujemy o wprowadzeniu do oferty produktów do detailingu firmy TENZI. Szczegóły dotyczące produktów znajdują się w załączniku.

Nowość w ofercie NTN-SNR

Nowość w ofercie NTN-SNR

Firma NTN-SNR wprowadza nowy asortyment do swojej oferty: kompletne półosie napędowe, przeguby homokinetyczne oraz ich osłony.

Nowe referencje marki M TECH

Nowe referencje marki M TECH

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji M TECH. Szczegółowy wykaz indeksów znajdą Państwo w załączeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Przewody firmy Hortum

Przewody firmy Hortum

Informujemy o rozszerzeniu oferty przewodów firmy Hortum. W załączeniu znajdą Państwo szczegółowy wykaz referencji.

Oleje SELENIA

Oleje SELENIA

Posiadają specjalną formulację dostosowaną do wymagań konstrukcyjnych silników grupy Fiat. Produkty Selenia posiadają także certyfikaty potwierdzające spełnianie norm koncerny Fiat.

Oleje REVLINE

Oleje REVLINE

Pochodzą z Polskiej Rafinerii w Jaśle. Są w pełni dostosowane do obecnych potrzeb rynku motoryzacyjnego; spełniają jego wymagania przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny.