Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Można zobaczyć ją tutaj
Dodaj data@data.com.pl do książki adresowej

Data Auto - Tychy

Newsletter

Lipiec 2020

Partner ProfiAuto
ProfiAuto - profil Facebook

Witamy!

Od 1991 roku dostarczamy części zamienne, materiały eksploatacyjne i akcesoria tuningowe do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych, zagranicznych i krajowych oraz profesjonalne narzędzia warsztatowe i urządzenia serwisowe.

Stale rozszerzamy naszą ofertę towarową.

Dzięki newsletterowi mogę co miesiąc dzielić się z Wami, nowościami i promocjami oraz informować Was o organizowanych akcjach.

.
Pozdrawiam
Grzegorz Data
Data Auto Tychy

Promocje

Dunlop systems and components

Dunlop systems and components

Nowość w ofercie! Elementy zawieszenia pneumatycznego Dunlop.

Oleje Eurolub

Oleje Eurolub

Profesjonalne oleje produkcji niemieckiej do nowoczesnych silników diesla i benzynowych docenione przez czytelników Auto Motor Sport.

Więcej promocji

Karta rabatowa
Karta rabatowa ProfiAuto . Karta rabatowa ProfiAuto

Karta wydawana jest na życzenie klienta przy pierwszych zakupach powyżej 100 zł. Po okazaniu sprzedawcy karta upoważnia do rabatu 5%-15%.

Dowiedz się więcej i zamów kartę rabatową

Wydarzenia ProfiAuto
ProfiPower z tytułem „Dobra Marka”.

ProfiPower z tytułem „Dobra Marka”

Marka ProfiPower została laureatem prestiżowego certyfikatu „Dobra Marka 2020 – jakość, zaufanie, renoma”. Dołączyła tym samym do największych marek Polsce, wyróżnionych na podstawie badań konsumenckich.

Jak otworzyć warsztat samochodowy?.

Jak otworzyć warsztat samochodowy?

W dobie pandemii COVID-19 wiele osób szuka nowego pomysłu na życie i zarabianie pieniędzy. Czy założenie warsztatu samochodowego może być w dzisiejszych czasach dobrym pomysłem na przyszłość? Zdecydowanie tak! Podpowiadamy, jak to zrobić Niezależne serwisy mają przyszłość – ludzie znów chcą jeździć samochodami. Wzmożone zainteresowanie autami używanymi i spadek sprzedaży aut nowych, to szansa dla warsztatów niezależnych. Przy zakładaniu warsztatu możesz liczyć na pomoc. Współpraca ze znaną siecią zrzeszającą serwisy daje wymierne korzyści.

Więcej wydarzeń

Blog
Ford Bronco – powrót legendy.

Ford Bronco – powrót legendy

Po 24 latach nieobecności na rynek amerykański wraca Ford Bronco. W ofercie znajdą się 3 wersje terenówki w dwudrzwiowym i czterodrzwiowym nadwoziu. Konkurencja z Jeepem Wranglerem na czele powinna się go obawiać. Bronco zadebiutował w 1965 roku w wersji dwudrzwiowej jako rywal dla ...

Toyota Corolla spotkała SUV-a.

Toyota Corolla spotkała SUV-a

I tak powstała Corolla Cross. Kompaktowy SUV czerpie z dziedzictwa rodzinnej Corolli i bazuje na tej samej platformie TNGA-C. Moda na SUV-y i crossovery trwa nieprzerwanie i nic nie wskazuje na jej kres. Producenci odpowiadają na nią wprowadzając na rynek kolejne podwyższone modele. ...

Zostań naszym fanem na Facebooku! Zostań naszym fanem na Facebooku!
Kontakt z nami
Data Auto - Tychy

Data Auto sp. j.

ul. Mikołowska 60
43-100 Tychy

Kontakt

tel: 32 329 81 00 wew. 21
tel.kom. +48 600 858 142
e-mail: data@data.com.pl

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz newsletter.
Jeśli wiadomość jest nieczytelna zobacz ją w przeglądarce

Rezygnacja z newslettera