Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Można zobaczyć ją tutaj
Dodaj data@data.com.pl do książki adresowej

Data Auto - Tychy

Newsletter

Sierpień 2018

Partner ProfiAuto
ProfiAuto - profil Facebook

Witamy!

Od 1991 roku dostarczamy części zamienne, materiały eksploatacyjne i akcesoria tuningowe do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych, zagranicznych i krajowych oraz profesjonalne narzędzia warsztatowe i urządzenia serwisowe.

Stale rozszerzamy naszą ofertę towarową.

Dzięki newsletterowi mogę co miesiąc dzielić się z Wami, nowościami i promocjami oraz informować Was o organizowanych akcjach.

.
Pozdrawiam
Grzegorz Data
Data Auto Tychy

Promocje

Letnia promocja Denso

Letnia promocja Denso

Jednorazowy zakup świec Denso na kwotę 1000 zł netto premiowany jest zestawem wakacyjnym: wysokiej jakości ręcznik Microtech & Lazy bag - nadmuchiwana sofa.

Promocja produktów Shell

Promocja produktów Shell

3 klientów, którzy dokonają największych wartościowo zakupów olejów Shell otrzymają "Pakiety SPA" o wartości 1500 zł na pobyt w Hotelu SandraSPA w Karpaczu lub Pogorzelicy.

Więcej promocji

Karta rabatowa
Karta rabatowa ProfiAuto . Karta rabatowa ProfiAuto

Karta wydawana jest na życzenie klienta przy pierwszych zakupach powyżej 100 zł. Po okazaniu sprzedawcy karta upoważnia do rabatu 5%-15%.

Dowiedz się więcej i zamów kartę rabatową

Wydarzenia ProfiAuto
Najmniej i najbardziej awaryjne samochody w Polsce.

Najmniej i najbardziej awaryjne samochody w Polsce

Ranking na podstawie 1300 opinii – część 3 – pojazdy o wartości od ok. 20 do 30 tys. zł • Które spośród najpopularniejszych samochodów w Polsce psują się najczęściej? • Jakie modele w przedziałach cenowych do ok. 10 tys., 20 tys. i 30 tys. zł warte są zakupu ? • Jakie oceny wystawili poszczególnym modelom mechanicy? • Kto tak naprawdę zasługuje na tytuły „króla lawet” i „krążownika szos”?

Działo się w weekend!.

Działo się w weekend!

Dwudniowy PitStop, start w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, wyjazd na F1 na Węgry oraz Spotkanie Miłośników Klasycznej Motoryzacji – miniony weekend był dla zespołu ProfiAuto intensywny i bogaty w nowe doświadczenia. Co dokładnie się działo? Przeczytajcie!

Więcej wydarzeń

Blog
Najciekawsze auta z silnikiem V12 na rynku.

Najciekawsze auta z silnikiem V12 na rynku

Dwunastocylindrowe jednostki w erze downsizingu oraz zaostrzających się norm emisji spalin nie mają się najlepiej. Są jednak producenci posiadający w ofercie modele z dużymi silnikami. Oto kilka najciekawszych, niekoniecznie łatwo dostępnych. Aston Martin Vantage AMR Kupić Astona ...

Rolls-Royce przedstawia specjalne wydanie Ghosta.

Rolls-Royce przedstawia specjalne wydanie Ghosta

Rolls-Royce Silver Ghost debiutował na początku zeszłego stulecia z etykietką najlepszego auta na świecie. Specjalne wydanie współczesnego Ghosta upamiętnia ten fakt. Oryginalny Rolls-Royce Silver Ghost był produkowany w latach 1906 –1926. Odznaczał się niezawodnością (rekord ...

Zostań naszym fanem na Facebooku! Zostań naszym fanem na Facebooku!
Kontakt z nami
Data Auto - Tychy

Data Auto sp. j.

ul. Mikołowska 60
43-100 Tychy

Kontakt

tel: 32 329 81 00 wew. 21
tel.kom. +48 600 858 142
e-mail: data@data.com.pl

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz newsletter.
Jeśli wiadomość jest nieczytelna zobacz ją w przeglądarce

Rezygnacja z newslettera