Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Można zobaczyć ją tutaj
Dodaj data@data.com.pl do książki adresowej

Data Auto - Tychy

Newsletter

Styczeń 2021

Partner ProfiAuto
ProfiAuto - profil Facebook

Witamy!

Od 1991 roku dostarczamy części zamienne, materiały eksploatacyjne i akcesoria tuningowe do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych, zagranicznych i krajowych oraz profesjonalne narzędzia warsztatowe i urządzenia serwisowe.

Stale rozszerzamy naszą ofertę towarową.

Dzięki newsletterowi mogę co miesiąc dzielić się z Wami, nowościami i promocjami oraz informować Was o organizowanych akcjach.

.
Pozdrawiam
Grzegorz Data
Data Auto Tychy

Promocje

Dunlop systems and components

Dunlop systems and components

Nowość w ofercie! Elementy zawieszenia pneumatycznego Dunlop.

Oleje Eurolub

Oleje Eurolub

Profesjonalne oleje produkcji niemieckiej do nowoczesnych silników diesla i benzynowych docenione przez czytelników Auto Motor Sport.

Więcej promocji

Karta rabatowa
Karta rabatowa ProfiAuto . Karta rabatowa ProfiAuto

Karta wydawana jest na życzenie klienta przy pierwszych zakupach powyżej 100 zł. Po okazaniu sprzedawcy karta upoważnia do rabatu 5%-15%.

Dowiedz się więcej i zamów kartę rabatową

Wydarzenia ProfiAuto
ProfiAuto podsumowuje 2020 rok.

ProfiAuto podsumowuje 2020 rok

Niemal 1,7 miliona klientów w warsztatach, wprowadzenie na rynek własnej marki części samochodowych i rozwój nowoczesnych narzędzi online. To jedne z najważniejszych wydarzeń dla marki ProfiAuto w ostatnich 12 miesiącach. – Rok 2020 był czasem pełnym wyzwań. Podsumowanie strategicznych aktywności pokazuje, jak dużo udało nam się osiągnąć. Pomimo trudności, branże aftermarket i warsztatowa poradziły sobie doskonale. Patrzymy w przyszłość z optymizmem – mówią przedstawiciele marki.

Handel „zakazanymi” częściami kwitnie, a pandemia pogłębiła problem.

Handel „zakazanymi” częściami kwitnie, a pandemia pogłębiła problem

Wystarczy otworzyć jedną z popularnych platform sprzedaży online, wpisać: „poduszka powietrzna”, „klocki hamulcowe” czy „tłumik” i oznaczyć opcję „używane”, a pojawi nam się co najmniej kilka tysięcy ofert sprzedaży. – Montaż takich części jest nielegalny i bardzo niebezpieczny. Trzeba o tym przypominać, szczególnie w czasie pandemii, kiedy handel online kwitnie – przestrzegają eksperci największej w Polsce sieci warsztatów niezależnych ProfiAuto Serwis.

Więcej wydarzeń

Blog
Seat Tarraco dostępny z mocną jednostką.

Seat Tarraco dostępny z mocną jednostką

Największy SUV hiszpańskiej marki już niebawem będzie mógł pochwalić się niezłymi osiągami. Dostanie nową jednostkę benzynową 2.0 TSI o mocy 245 KM. Seat Tarraco zadebiutował w 2018 roku Jest największym pojazdem w gamie Seata i może na swój pokład zabrać nawet 7 osób. ...

Volkswagen Polo Harlekin w jednorazowym wydaniu.

Volkswagen Polo Harlekin w jednorazowym wydaniu

W 1995 roku zadebiutowało najbardziej kolorowe Polo w historii. Po 25 latach holenderski dział Volkswagena upamiętnił to wydarzenie pokrywając nadwozie najnowszego Polo charakterystycznymi barwami. Volkswagen Polo Harlekin miał w ogóle nie trafić do produkcji Historia kolorowego ...

Zostań naszym fanem na Facebooku! Zostań naszym fanem na Facebooku!
Kontakt z nami
Data Auto - Tychy

Data Auto sp. j.

ul. Mikołowska 60
43-100 Tychy

Kontakt

tel: 32 329 81 00 wew. 21
tel.kom. +48 600 858 142
e-mail: data@data.com.pl

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz newsletter.
Jeśli wiadomość jest nieczytelna zobacz ją w przeglądarce

Rezygnacja z newslettera