Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Tychy

OYODO - części do samochodów japońskich

 

NOWOŚĆ W OFERCIE !

Japońskie części samochodowe w korzystnych cenach.


    

 

Ponad 1500 referencji dostępnych od ręki !

 

OYODO to renomowana marka części do samochodów japońskich i koreańskich, w tym hybrydowych, a od niedawna oferta poszerzona o części do aut amerykańskich.

Oferta części OYODO skierowana do osób ceniących wysoką jakość, precyzję wykonania, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo.

Produkty z linii OYODO zostały stworzone w oparciu o niezawodne, japońskie technologie, które od zawsze przodują w dziedzinie motoryzacji. To właśnie dzięki najnowocześniejszym  rozwiązaniom technologicznym części OYODO cechują się najwyższą jakością, doskonałą precyzją oraz nadzwyczajną wytrzymałością. Takie połączenie daje użytkownikowi gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Uzupełnieniem linii OYODO jest jej submarka JPN. Wysokiej klasy produkty z linii JPN oferują kilkaset referencji części zamiennych. Części z linii JPN to idealna alternatywa oferty części OYODO, która zapewnia wysoką jakość i zaplecze technologicznie, przy tym uwzględniając atrakcyjną cenę rynkową.

Komponenty OYODO i JPN spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej – GVO EC Nr 1400, dzięki czemu użytkownik montując części samo chodowe z linii OYODO i JPN nie traci gwarancji producenta pojazdu! Co więcej wybierając produkty OYODO i JPN użytkownik otrzymuje nie tylko zapewnienie o najwyższej jakości, ale również gwarancję na części do 3 lat.

 Marka OYODO i linia JPN to wysoka jakość, precyzja wykonania, wytrzymałość, bezproblemowa eksploatacja oraz bezpieczeństwo!

* 3 letnia gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia eksploatacyjnego towarów oraz pro duktów elektrycznych. Ponadto nie obejmuje części zamontowanych w pojazdach wykorzystywanych do celów zawodowych lub zarobkowych.

 

Asortyment OYODO (PDF)

 

Lista indeksów Oyodo,Jpn (XLS)