Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Tychy

ProfiAuto Show 23-24 maja 2015

ProfiAuto Show to jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce.

W 2014 roku przyciągnęła ponad 140 wystawców i 35 000 odwiedzających.

Targi odbywają się od 12 lat (przy czym od 2009 roku pod nazwą ProfiAuto Show) a liczba gości i uczestników regularnie rośnie.

 

 

 

W 2014 roku wystawcy, zespoły muzyczne, organizatorzy pokazów i odwiedzający zajęli tereny o łącznej powierzchni 12 000 m2.

W tegorocznej edycji targów planowane jest powiększenie powierzchni wystawienniczej.

 

 

Formuła ProfiAuto Show rozwija się z każdą kolejną edycją.

Plan tegorocznej opracowany jest zarówno z myślą o pasjonatach motoryzacji, jak i przedstawicielach branży: producentach części i akcesoriów oraz właścicielach sklepów, hurtowni motoryzacyjnych czy mechanikach.

 

FMX & Music Show

ProfiAuto FMX & Music Show to jedyne tego rodzaju wydarzenie na polskiej scenie sportów motorowych.

Połączenie ostrych dźwięków basów motocykli, wraz z mocną rockową muzyką zespołów Yuma oraz Acid Drinkers to zapowiedź jednego z najciekawszych eventów, które będzie można zobaczyć w tym roku w Polsce.

 

W tym roku marka ProfiAuto postawiła na organizację niepowtarzalnego show na bazie freestyle motocrossu oraz ostrej rockowej muzyki.

Aby zorganizować tak duże i niespotykane przedsięwzięcie ProfiAuto podjęło współpracę z jedną z najlepszych polskich grup wykonujących powietrzne ewolucje na motocyklach Sky Fighters, którą prowadzi aktualny Mistrz Polski - Artur Puzio.

Jesteśmy przekonani, że będziemy mogli zapewnić widowni niezapomniane przeżycia i wspaniałe ekstremalne widowisko!