Firma

Stale rozszerzamy naszą ofertę części motoryzacyjnych. Dzisiaj jest to kilkadziesiąt tysięcy artykułów dostępnych od ręki. Myślimy o komforcie i zadowoleniu każdego sklepu Data Auto. 

Ideą naszego działania jest wysoka jakość oferowanych autoczęści za dobrą cenę. Producenci, których wyroby sprzedajemy, dostarczają swoje produkty również do montowni samochodów m. in. Audi, BMW, Citroena, Opel, Daewoo, Daihatsu, Fiata, Forda, General Motors, Hondę, Isuzu, Lancię, Mercedesa, Mitsubishi, Nissana, Peugeota, Porsche, Renaulta, Rovera, Saaba, Seata, Volksvagena, Volvo i innych.

Najważniejszym ogniwem sprawnej organizacji handlowej jest obsługa klienta. Wiedząc o tym szkolimy nasz personel w tym zakresie. Aby ułatwić kontakt klientom z firmą a zarazem zwiększyć naszą operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Stale prowadzone analizy rynku dają nam doskonałe rozeznanie o potrzebach potencjalnych klientów. Dbamy o to, aby nasza oferta była atrakcyjna i konkurencyjna cenowo, zachowując jednocześnie wysoką jakość oferowanych produktów.

Bogaty asortyment części samochodowych

Od 1991 roku dostarczamy autoczęści, materiały eksploatacyjne i akcesoria tuningowe do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych, zagranicznych i krajowych oraz profesjonalne narzędzia warsztatowe i urządzenia serwisowe. Ściśle współpracujemy z wiodącymi serwisami samochodowymi w naszym regionie. W tym czasie pozyskaliśmy spory zasób wiedzy oraz doświadczenie aby być nowoczesnym i konkurencyjnym partnerem dla naszych klientów.

Stale rozszerzamy naszą ofertę części motoryzacyjnych. Dzisiaj jest to kilkadziesiąt tysięcy pozycji dostępnych „od ręki”, asortyment rzadziej zamawiany dostarczamy najczęściej w ciągu kilku godzin opierając się na nowoczesnym systemie logistycznym gwarantującym błyskawiczne, także nocne dostawy zamawianych części zamiennych.

Hurtownia i Sklep motoryzacyjny Tychy

Zobacz galerię zdjęć »

Data Auto Jesteśmy cerfytikowanym serwisem MOTO Flota.zarządzanie flotą samochodową