Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Tychy

Promocje

 DATA auto SPA

PROMOCJA - tylko 99 zł zamiast 150 zł (samochody osobowe)

do 31-10-2020

- mycie nadwozia z woskiem
- mycie szyb
- czyszczenie plastików
- odkurzanie wnętrza

wiecej:

https://www.facebook.com/DATAautoSpa


Door to door w sieci ProfiAuto

#zostajęwdomu i chcę zlecić naprawę samochodu bez wychodzenia z domu

W okresie pandemii bezpieczeństwo przemieszczania stało się priorytetem i wielkim wyzwaniem. Aby bezpiecznie poruszać się, potrzebny jest sprawny samochód. Co zrobić, gdy zdarzy się awaria, konieczny jest przegląd lub niezbędne prace serwisowe? W odpowiedzi na obecne zagrożenia, sieć serwisów ProfiAuto wprowadziło nowe rozwiązania serwisowe, pozwalające zrealizować naprawę pojazdu w pełni bezpiecznie zarówno dla Klienta, jak i mechaników.

W ramach usługi Door to door odbieramy pojazd spod Twojego domu i dostarczamy go w to samo miejsce po naprawie i dokładnej dezynfekcji. Możesz też skorzystać z innego rozwiązania wspierającego bezpieczeństwo – usługi Zaparkuj samochód w serwisie. Zostawiasz pojazd na parkingu serwisu ProfiAuto, my wykonujemy naprawy, a Ty spokojnie #zostajeszwdomu.

Dowiedz się więcej i znajdź serwis w swoim mieście, który świadczy usługę Door to door oraz/lub Zaparkuj samochód w serwisie.

Door_to_door.jpg


 Serwis klimatyzacji - PROMOCJA

Używamy najnowszych w pełni automatycznych urządzeń do obsługi samochodowych instalacji klimatyzacyjnych, posiadają one takie funkcje jak: automatyczna kontrola szczelności, odzysk czynnika, próżnia, osuszanie instalacji, konserwacja - olej dozowany automatycznie, załadunek czynnika.

Zobacz szczegóły »